Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisveturTinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Apdailininkas su anglų k. Švedijoje


Šalis

Užsienis, Europa, Švedija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Inžinerija / Mechanika, Statyba / NT, Kita

Darbo pobūdis

SUPER pasiūlymas Švedijoje! Ieškome dviejų žmonių, gerai kalbančių angliškai (reikalinga techninė anglų kalba) APDAILOS darbams Stokholme (Švedijoje).

Atlyginimas: 2000-3000€/mėn. (priklauso nuo patirties) + NEMOKAMAS būstas ir NEMOKAMA kelionė.

Pats svarbiausias kriterijus - anglų k. žinios, patirtis apdailos darbuose gali būti ir minimali.

Darbas yra ilgalaikis. Įdarbinimas būtų Lietuvos statybų kompanijoje (komandiruotės pagrindu). Darbas 5d. per sav. Objektai - gyvenamieji namai.

Išvykimas pageidautinas SKUBUS.

Reikalavimai darbuotojui

- Labai geros anglų k.žinios (tektų bendrauti su užsakovais, taigi visus statybinius terminus reikėtų mokėti);
- Patirtis apdailos darbuose.

Įmonė siūlo

Laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas, nemokamą nuvežimą į Švediją (keliautumėte kartu su vadovu), būstą, ilagalaikį darbą.
Alga: 2000-3000€/mėn.


Darbo užmokestis

2000-3000€/mėn.