Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Čekijoje, Kipre, Graikijoje, ispanijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje ir kt. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pagerinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Tinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Aptarnavimo sferos darbai Kanadoje


Šalis

Kita

Siūlomo darbo sritis

Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojų Kanadoje (Working holiday programa) aptarnavimo sektoriuje (viešbučiai, restoranai, poilsio ir laisvalaikio centrai). Galimos įvairios pozicijos. Dirbama 5 d./sav. po 8-10 val./d. Atlyginimas 10-14 CAD/val. (konvertavus į eurus: 6,8-9,5 €/val.).

Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami.
Nuvykus oro uoste pasitinka! NEREIKIA būti studentu, norint aplikuoti.

Darbo Kanadoje laikotarpis:
Min. 6 mėnesių
Max. 12 mėnesių
Pagal šią programą į Kanadą galite vykti 2 kartus.

Reikalavimai darbuotojui

- Anglų k.
- Pageidautina patirtis aptarnavimo sferoje
- Neteistumo pažyma
- Leidimas įvažiuoti į Kanada