Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisveturTinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
ATVIRŲ DURŲ DIENOS’16 (Vilniuje)


Miestas

Visa Lietuva

Šalis

Užsienis, Europa, Airija, Anglija, Australija, Austrija, Belgija, Baltarusija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, JAV, Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Norvegija, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rusija, Serbija, Slovakija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Vengrija, Vokietija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Administravimas / Sekretoriavimas, Apsauga / Gelbėjimo paslaugos, Bankai / Draudimas, Elektronika / Telekomunikacijos, Energetika, Finansai / Apskaita / Ekonomika, Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Grožio priežiūra / Amatininkai, Inžinerija / Mechanika, Kompiuterija / IT, Kultūra / Menas , Nekvalifikuoti darbai, Organizavimas / Valdymas, Pardavimai / Pirkimai / Rinkodara, Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Reklama / Dizainas, Statyba / NT, Medicina / Farmacija / Soc. rūpyba, Švietimas / Mokslas, Teisė, Transportas / Logistika, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Valstybinis sektorius, Žemės ūkis / Aplinkos inžinerija, Žiniasklaida / Viešieji ryšiai, Žmogiškieji ištekliai, Kita

Darbo pobūdis

Skelbiame ATVIRŲ DURŲ DIENAS kiekvieną ketvirtadienį visą spalio mėnesį. Labai laukiame visų, ne tik vilniečių!
Šiemet „Darbai Svetur“ atvirų durų dienos vyks spalio 13, 20, 27 dienomis (ketvirtadienis), 9.00 - 17.00 val.

Siekdami sulaužyti nusistovėjusį neigiamą požiūrį į įdarbinimo agentūras kviečiame užsukti ir prie kavos/arbatos puodelio pakalbėti apie Jums aktualius darbų pasiūlymus, išsiaiškinti išvykimo, apgyvendinimo sąlygas, susipažinti su mūsų kolektyvu, darbo specifika, atrankos kriterijais bei.... PASIVAIŠINTI MŪSŲ KEPTAIS SKANĖSTAIS!:)

Konsultacijas teiks užkietėjusios keliautojos - pačios gyvenusios ir dirbusios svetur. Tad turėsite galimybę apie viską išgirsti “iš pirmų lūpų”.

Atvirų durų dienose laukiami ne tik asmenys, planuojantys išvykti į užsienį artimiausiu metu, bet ir studentai bei moksleiviai (ir jų tėveliai), norintys pabendrauti apie darbo bei stažuotės galimybes ateinančiam vasaros sezonui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Laukiame Jūsų svečiuose, Krokuvos g.13, Vilnius, spalio 13, 20 ir 27 dienomis (t.y. ketvirtadienis).

Norėdami individualios konsultacijos galite rezervuotis susitikimo laiką telefonais 861458209 arba 862466641.

Reikalavimai darbuotojui

Gera nuotaika ir žingeidumas!

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt