Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Čekijoje, Kipre, Graikijoje, ispanijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje ir kt. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pagerinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Tinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Autodalių fabriko darbuotojai Vokietijoje (rusų k.)


Šalis

Užsienis, Vokietija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Žemės ūkis / Aplinkos inžinerija, Kita

Darbo pobūdis

Ieškomi darbuotojai automobilių dalių gamykloje, Hamburge (Vokietijoje).

Darbo pobūdis:  autodetalių pakavimas, rūšiavimas.

Atlyginimas: atskaičiavus mokesčius galima uždirbti 1100-1300 eurų per mėnesį (8.5 EUR/val.).

Apgyvendinimas: surandame būstą, nuomos kaina 300 eur./mėn., pusę sumos už nuomą reikia sumokėti iš karto, o likusi nuomos dalis atskaičiuojama iš atlyginimo.

Reikalavimai darbuotojui

- Rusų kalba