UAB ,,Remtesta"

UAB ,,Remtesta"

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

UAB ,,Remtesta"

Trumpas įmonės aprašymas

Autoservisas Panevėžyje „UAB Remtesta“ siūlo automobilių ir mikroautobusų remonto paslaugas. Servisas yra įsikūręs Beržų gatvėje 34. Tarp siūlomų paslaugų rasite Jums reikalingiausias paslaugas. Atliekame važiuoklės remonto darbus, variklio remonto darbus, kuro sistemų remonto darbus, diržų keitimo darbus, sankabos keitimo darbus, greičio dėžių keitimo darbus, stabdžių sistemos remonto paslaugas, kompiuterinės diagnostikos darbus, generatorių ir starterių remonto darbus, padangų montavimas – balansavimas darbus bei suvirinimo darbus. Taip pat ruošiame automobilius techninei apžiūrai.

Tinklalapis

remtesta.lt

Siūlomas darbas
Automechanikas / šaltkalvis


Miestas

Panevėžys

Siūlomo darbo sritis

Inžinerija / Mechanika, Transportas / Logistika, Kita

Darbo pobūdis

Lengvųjų automobilių, mikroautobusų ir sunkvežimių važiuoklės, stabdžių remontas, sankabų keitimas, paskirstymo diržų keitimas ir kiti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Techninis išsilavinimas, darbo patirtis.
Darbo patirtis nuo 1 metų
Automobilio, jo įrengimų ir mechanizmų remonto ir priežiūros reikalavimų išmanymas. Sugebėjimas savarankiškai dirbti ir atsakomybės jausmas už darbo rezultatą. Noras dirbti ir užsidirbti

Privalumai

Vairuotojo pažymėjimas
Mokėjimas dirbti diagnostine automobilių įranga
Patirtis variklių remonte
Automobilių elektrinės dalies taisymas

Įmonė siūlo

Įmonė siūlo pastovų darbą visų markių automobilių servise. Visas reikalingas darbui priemones. Laiku mokamą darbo užmokestį. Galimybę realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą. Darbą draugiškame kolektyve. Suteikiame profesinio tobulėjimo galimybes (mokymai, kursai).

Darbo užmokestis

Bazinis 800 EUR atskaičius mokesčius + priedai pagal rezultatus.