Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Čekijoje, Kipre, Graikijoje, ispanijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje ir kt. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pagerinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Tinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
B kategorijos Vairuotojai Anglijoje


Šalis

Užsienis, Europa, Anglija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Administravimas / Sekretoriavimas, Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Nekvalifikuoti darbai, Transportas / Logistika, Kita

Darbo pobūdis

Reikalingi B kategorijos vairuotojai išvežioti Amazon siuntinius UK (Croydon, Londonas).

Patirtis panašiame darbe būtų privalumas, tačiau nėra būtina, nes visi darbuotojai yra apmokomi.
 
Darbas yra ”Self employed" pagrindu, dienos atlygis gali siekti 85-105 GBP (neatskaičiavus mokesčių). Atlyginimas mokamas kas dvi savaites pavedimu į banko sąskaitą. Darbuotojo atsakomybė pasibaigus mokestiniams metams pateikti deklaraciją mokesčių inspekcijai.
 
Darbo laikas: Vairuotojai dirba 5-6 dienas per savaitę, priklausomai nuo to, kiek siuntinių reikia išvežioti. Darbo valandos nėra apibrėžtos, tačiau maršrutas yra sudaromas taip, jog kiekvieno vairuotojo darbo diena truktų ne daugiau, nei 10 valandų.

Atvykus į UK, darbdavys padeda susitvarkyti reikiamus dokumentus, suteikia visą reikalingą informaciją.
 
Būstas yra suteikiamas, kaina priklauso nuo kambario tipo £55- 85/sav. Standartiškai apgyvendinama namuose, kuriuose gali gyventi 3-4 žmonės, vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose. Ne daugiau 2 žmonės dalijasi vienu kambariu. 

Reikalavimai darbuotojui

- Gera anglų kalba;
- Ne jaunesni, nei 21 metų amžiaus;
- Bent 3-ijų metų vairavimo stažas;
- Prieš įdarbinant kiekvienas kandidatas turės atlikti "Criminal Check" ir "Drug and Alcohol Test”.