CVME.LT

Įmonės informacija

Įmonės pavadinimas

1ToDrive

Siūlomas darbas
CE kategorijos vairuotojas

Šalis

Olandija

Siūlomo darbo sritis

Transportas / Logistika

Darbo pobūdis

Ieškome sunkvežimio vairuotojo darbui su kietašone priekaba Hedel mieste. Vairuotojui reikėtų išvežioti drabužius, elektroniką, vaistinių produktus ir t.t. Darbas prasideda nuo pirmadienio iki šeštadienio, kartais reikia padirbėti ir sekmadieniais. Per dieną apie 10-11 darbo valandų. Vairuotojui dažniausiai reikės gabenti tuščias ar pakrautas puspriekabes klientams, ir pakrautas ar iškrautas transportuoti atgal į distribucijos centrą.

Reikalavimai darbuotojui

- Sunkvežimio vairuotojo patirties
- Vairuotojo pažymėjimo C+E., 95 kodo ir tachografo kortelės
- Geros anglų kalbos
- Nuosavo automobilio

Privalumai

Mes siūlome:
- Patrauklų atlyginimą laikantis Olandijos darbo teisės reikalavimų ( 13,65 Eur/val.)
- Kas savaitę mokamą atlyginimą
- Atostogų pinigus (8%)
- Apgyvendinimą ir sveikatos draudimą
- Pensijos sistemą po 26 darbo savaitės

Įmonė siūlo

Visą reikiamą pagalbą tvarkant administracinius reikalus, olandišką kontraktą