Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Darbai Vokietijos gėlių šiltnamiuose


Šalis

Europa, Vokietija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Nekvalifikuoti darbai, Žemės ūkis / Aplinkos inžinerija, Kita

Darbo pobūdis

RENKAME GRUPĘ KOVO 27d. IŠVYKIMUI!

Darbas gėlių ir daržovių šiltnamiuose!

Patirties NEREIKIA turėti, iš kelių žmonių grupelės bent vienas PRIVALO gerai kalbėti lenkiškai, angliškai arba vokiškai.

Nėra amžiaus limito!
Priimamos ir poros!

P.S. Temperatūra NĖRA AUKŠTA, NEKARŠTA!

Vietovė: Emsburen (prie Olandijos/Vokietijos sienos).

Darbas šiltnamiuose su gėlėmis arba daržovėmis, sodinimas, priežiūra, skynimas, pakavimas, darbas prie linijos.

- Alga 9.80€/val. brutto. Alga mokama kas DVI SAVAITES.
- Dirbama 5-6 dienas per sav., apie 45-60 darbo valandų per savaitę.
- Būstas suteikiamas, už nuomą išskaičiuoja iš algos, taigi NEREIKIA turėti pinigų susimokėti iš anksto. Būsto nuotraukas pateikiame.
- Transportas iki/iš darbo suteikiamas. Taip pat vežioja ir apsipirkti kartą per savaitę.
- Kontraktas su VOKIETIJOS įmone. Kontrakto terminas lankstus, taigi tinka tiek norintiems padirbėti vos kelis mėnesius, tiek norintiems ilgalaikio darbo.

Reikalavimai darbuotojui

-Darbštumas;
-Didelis privalumas, jei gebate susikalbėti anglų, vokiečių arba lenkų kalba!