Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisveturTinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
DARBAS VIEŠBUČIUOSE KIPRE


Šalis

Europa, Kipras, Kita

Siūlomo darbo sritis

Administravimas / Sekretoriavimas, Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Kita

Darbo pobūdis

Įvairiems viešbučiams Kipre reikalingas personalas!

Reikalingi darbuotojai:

- Padavėjai/Barmenai
- Registratūros darbuotojai
- Virėjai
- Kambarių tvarkytojai (housekeepers)
- Virtuvės pagalbininkai (kitchen porters)
- Animatoriai
- Restorano svečių priėmėjai (host/hostess)
- Ūkvedžiai
- SPA centro darbuotojai (masažistai, kosmetologai, makiažo, manikiūro specialistai)
- ir kt.

Kontrakto trukmė: iki spalio mėnėsio pabaigos. Tačiau įmanomi ir trumpesni kontrakto laikotarpiai (galima pradėti dirbti nuo liepos mėn., priimami ir studentai, kurie gali dirbti terminuotą laikotarpį, pavyzdžiui, iki rugsėjo mėn. pabaigos ir pan.).

Darbo laikas: 6 darbo dienos per savaitę, po 8-9 valandas per dieną.

Atlyginimas: 700 - 1200 Eur/mėn. (priklauso nuo konkrečios pozicijos bei patirties atitinkamoje sferoje). Maitinimas ir gyvenamoji vieta suteikiami nemokamai.

Gali vykti tiek pavieniai asmenys, tiek poros.

Darbas gali būti tiek sezoninis (iki rugsėjo/spalio mėn. pabaigos), tiek ilgalaikis.

Reikalavimai darbuotojui

- Anglų kalba;
- Rusų kalba (privalumas);
- Patirtis (privalumas).

Darbo užmokestis

nuo 700 EUR per mėn.