Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Čekijoje, Kipre, Graikijoje, ispanijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje ir kt. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pagerinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Tinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Fabriko darbuotojai Olandijoje (amžius neribojamas)


Šalis

Užsienis, Europa, Olandija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Administravimas / Sekretoriavimas, Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Nekvalifikuoti darbai, Kita

Darbo pobūdis

Ieškome fabriko darbuotojų Olandijoje.

Darbo pobūdis: Pakavimo darbai prie linijos fabrike - pakuoti pagamintą produkciją (vištienos, mėsos gaminiai, užkandžiai), klijuoti etiketes ant jau supakuotos produkcijos.

Alga mokama pagal amžių (7.21 – 9.78 eur/ val.), pagal Olandijoje galiojančius įstatymus. Dirbama 40 val/ sav., galimi viršvalandžiai.

Gyvenamoji vieta yra suteikiama, nuomos kaina - 87 EUR/sav.

Šis pasiūlymas puikiai tinka studentams!

Reikalavimai darbuotojui

Šnekamoji anglų ARBA lenkų kalba.