Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Gamyklos darbuotojai Čekijoje (NEREIKIA PATIRTIES)!


Šalis

Užsienis, Čekija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Nekvalifikuoti darbai, Transportas / Logistika, Kita

Darbo pobūdis

Patirties nereikalaujantis darbo pasiūlymas gamykloje Čekijoje!

Ieškome motyvuotų, rimtų gamybos darbuotojų, darbas nesudėtingas ir nesunkus, priimami tiek vyrai, tiek moterys, tiek poros!

RENKAME GRUPES PO 10 ŽMONIŲ!

Darbo pobūdis: komplektuoti, pakuoti automobilių lempas.

Miestas: Jihlava.

Atlyginimas: 1000 eurų per mėnesį į RANKAS + kas pusmetį mokami bonusai, lygūs 60% įprasto atlyginimo.

Būstas suteikiamas NEMOKAMAI! Įprastai gyvenama hosteliuose arba butuose po 2 kambariuose. Taip pat darbdavys suteikia NEMOKAMĄ MAITINIMĄ,jei dirbama naktinėse pamainose arba savaitgaliais, dirbant kitose pamainose maistas kainuoja 0,50eur.

Dirbama 37,5 val/sav. Galimi viršvalandžiai.
Dirbama 3 pamainomis: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00.

Darbo aplinka kambario temperatūros, tad šalta nebus!

Darbdavys suteikia visas socialines garantijas, pasirūpina draudimu, banko sąskaitos atidarymu, suteikia darbo drabužius, suteikia kuponus, kad galėtumėte naudotis baseinais bei kita sportine veikla!

Reikalavimai darbuotojui

• Vienos iš užsienio kalbų mokėjimas: lenkų,rusų arba anglų;
• Darbštumas, atsakingumas, didelė motyvacija darbui.

Darbo užmokestis

1000 eurų per mėnesį į rankas