Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Čekijoje, Kipre, Graikijoje, ispanijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje ir kt. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pagerinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Tinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
GRAIKIJA: VIEŠBUČIO PERSONALAS


Šalis

Užsienis, Graikija

Siūlomo darbo sritis

Grožio priežiūra / Amatininkai, Nekvalifikuoti darbai, Pardavimai / Pirkimai / Rinkodara, Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Kita

Darbo pobūdis

Graikijoje 4* ir 5* viešbučiuose reikalingi darbuotojai : padavėjai(-os), administratoriai(-ės), portje, kambarinės, virtuvės darbuotojai, animatoriai, SPA darbuotojai ir kt.

Patirtis nėra būtina, atlyginimas nuo 450 Eur/mėn. + NEMOKAMAS maitinimas ir apgyvendinimas. Turintiems patirties gali siekti ir 600 Eur. + arbatpinigiai. Darbas turizmo sezono metu. Galimos ir ilagalikės pozicijos!

Darbo laikas: 8 -10 darbo valandų per dieną, su 2-3 valandų pertraukėlėmis. Dirbama 6 dienas per savaitę.

DĖMESIO, STUDENTAI: Turite galimybę atlikti PRAKTIKĄ. Visi universitetui reikalingi praktikos dokumentai sutvarkomi.

Kam nemokamai atlikti praktiką Lietuvoje, jei galite tai padaryti šiltoje šalyje ir dar gauti atlyginimą? Pasinaudokite galimybe atlikti praktiką, užsidirbti ir pamatyti pasaulį.

Reikalavimai darbuotojui

- Geros anglų kalbos žinios;
- Rusų ir kt. užsienio kalbų mokėjimas yra didelis privalumas.

Privalumai

Puikus pasiūlymas studentams!