Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisveturTinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
GRAIKIJA: VIEŠBUČIO PERSONALAS


Šalis

Europa, Graikija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Administravimas / Sekretoriavimas, Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Kita

Darbo pobūdis

Graikijoje 4* ir 5* viešbučiuose reikalingi darbuotojai : padavėjai(-os), administratoriai(-ės), portje, kambarinės, virtuvės darbuotojai, animatoriai, SPA darbuotojai ir kt.

Patirtis nėra būtina, atlyginimas nuo 450 Eur/mėn. + NEMOKAMAS maitinimas ir apgyvendinimas. Turintiems patirties gali siekti ir 600 Eur. + arbatpinigiai. Darbas turizmo sezono metu. Galimos ir ilgalaikės pozicijos!

Darbo laikas: 8 -10 darbo valandų per dieną, su 2-3 valandų pertraukėlėmis. Dirbama 6 dienas per savaitę.

Taip pat turime pasiūlymą padavėjams ar padavėjoms,kur darbas be išeiginių,t.y.7d/sav.po 8val/d. Atlyginimas 700eurų.

Reikalavimai darbuotojui

- Geros anglų kalbos žinios;
- Rusų ir kt. užsienio kalbų mokėjimas yra didelis privalumas;
- Panaši patirtis būtų privalumas.

Darbo užmokestis

nuo 450 eurų per mėnesį