Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
GRINDŲ BETONUOTOJAI DANIJOJE(KOPENHAGA)!SKUBIAI!


Šalis

Europa, Danija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Statyba / NT, Kita

Darbo pobūdis

Danijoje pastoviam darbui reikalingi 3 grindų betonuotojai. Idealu, kad būtų brigada (susidirbę ir vienas kitą pažįstantys asmenys), tačiau taip pat tinka ir pavieniai. Pradžioje darbas būtų Kopenhagoje, paskui objektai gali būti ir kituose Danijos miestuose.

Reikia gebėti profesionaliai betonuoti "Estrich" (rusiškai "стяжка") tipo grindis. Lietuviškai paprastai tokį betonavimą vadina "išlyginamuoju" arba "juodomis grindimis".

Atlyginimas nuo 3.500 eur (26.000 DKK) į RANKAS per mėnesį. Bent vienas darbuotojas is 3 žmonių brigados turi kalbėti angliškai.

Būstas suteikiamas uz 2.000 DKK ( ~270 eur) per mėnesį.
Darbo reikalams suteikiamas transportas.
Atsiskaitoma pagal išbetonuotus kvadratus (taigi galima uždirbti ir daugiau nei 3500 eur) .

Darbas daniškoje įmonėje, ilgalaikis, visos soc. garantijos pagal Danijos įstatymus.

Reikalavimai darbuotojui

- Gebėti profesionaliai betonuoti ( per 8val. privaloma padaryti bent 150 kvadratų);
- Vienas iš trijų žmonių grupės privalo susikalbėti angliškai.