Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Čekijoje, Kipre, Graikijoje, ispanijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje ir kt. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pagerinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Tinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Kambarių tvarkytojai Guernsey saloje, UK (minimali anglų k.)


Šalis

Užsienis, Europa, Anglija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Nekvalifikuoti darbai, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Kita

Darbo pobūdis

Viešbutis, esantis Guernsey saloje (UK), ieško 4 kambarių tvarkytojų. Pasiūlymas tinka tiek merginoms, tiek vaikinams, tiek poroms! Nekeliami jokie apribojimai amžiui.

Darbo pobūdis: Kambarių tvarkymas, valymas, bendrai naudojamų erdvių priežiūra.

Atlyginimas: 7.20 GBP/val. Darbo valandos: 40 valandų per savaitę (galimi viršvalandžiai).

Apgyvendinimas suteikiamas, kaina 200 GBP per mėnesį. Darbdavys dalinai padengia transporto išlaidas, susijusias su atvykimu į šią salą.

Darbas yra sezoninis, trukmė - 2 - 3 mėnėsiai (yra galimybė kontraktą prasitęsti ir persikelti dirbti į kitą viešbutį).

Galima darbo pradžia - NEDELSIANT!

Reikalavimai darbuotojui

- Minimalios anglų kalbos žinios;
- Panašaus darbo patirtis (privalumas);
- Galėjimas pradėti darbą artimiausiu metu.