Klaipėdos valstybine kolegija

Klaipėdos valstybine kolegija

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Klaipėdos valstybine kolegija

Tinklalapis

www.kvk.lt

Darbo aprašymas
Kokybės centro specialistas


Miestas

Klaipėda

Siūlomo darbo sritis

Administravimas / Sekretoriavimas

Darbo pobūdis

Kokybės vadybos dokumentų apskaita; dalyvavimas organizuojant ir vykdant kokybės vadybos sistemos auditus; Kolegijos veiklos rodiklių analizė ir rekomendacijų, susijusių su Kolegijos veiklos rodiklių gerinimu, teikimas; grįžtamojo ryšio informacijos apie Kolegijos vykdomų veiklų kokybę rinkimas, sisteminimas ir analizė; dalyvavimas rengiant tarpines ir metines Centro, Kolegijos strateginio ir veiklos plano įgyvendinimo ataskaitas, studijų krypčių ir institucijos išorinio vertinimo suvestines; informacijos, susijusios su kokybės vadybos gerają praktika, paieška, analizė ir sklaida. Kitų užduočių, susijusių su Kolegijos kokybės vadybos sistemos tobulinimu, vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis: nuo 2 metų;
Magistro kvalifikacinis laipsnis (verslo vadybos,verslo administravimo, viešojo administravimo, ugdymo mokslų arba socialinių mokslų); kokybės vadybos principų išmanymas būtų privalumas; valstybinės kalbos ir anglų kalbos mokėjimas ne žemesniu kaip B2 lygiu (pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis); iniciatyvumas, kūrybiškumas, atsakingumas, analitiniai gebėjimai, gebėjimas dirbti komandoje, gebėjimas laikytis akademinės etikos ir organizacinės kultūros principų. Darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos žinios.

Papildoma informacija

Norintys dalyvauti atrankoje iki 2018-09-07, 17 val. turi el.paštu atsiųsti: gyvenimo aprašymą (parengtą pagal Europinį standartą); motyvacinį laišką; rekomendacinį laišką (būtų privalumas).