Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisveturTinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
LOGISTIKOS SANDĖLIO DARBUOTOJAS ANGLIJOJE


Šalis

Europa, Anglija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Kita

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojų darbui Logistikos sandėliuose, esančiuose Didžiojoje Britanijoje.

Darbo pobūdis - order picker pozicija. Dirbate su ausinėmis, per kurias gaunate nurodymus, kur važiuoti ir ką skanuoti. Turite rankinį kompiuteriuką, į kurį suvedinėjate sandėliuojamų prekių duomenis.

Produkcija, su kuria dirbtumėte, atitinka prekes, kurias pardavinėja prekybos centrai Lietuvoje, tokie kaip Maxima ar IKI.

Dviejuose iš šių logistikos sandėlių nėra šaldytos produkcijos, temperatūra yra normali. Sandėliuojamos prekės: vynai, padažai, šampūnai, nereceptiniai vaistai ir kt panašios prekės. Darbas būtų prie prekių surinkimo, skanavimo.


Sąžininga algos mokėjimo sistema priklausomai nuo pamainos. Gali vykti tiek poros, tiek draugų kompanijos!

Atlyginimas: nuo 7.5 – 12 GBP/val. (atlyginimas priklauso nuo dirbamos dienos, pamainos, darbo efektyvumo ir konkretaus sandėlio), 40 darbo valandų per savaitę (galimi višvalandžiai).

Išvykimai kiekvieną savaitę!

Pasirūpiname būstu, kelionės bilietų rezervacijomis, pasitikimu.

Reikalavimai darbuotojui

- Šnekamoji anglų kalba.