Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
MEDINIŲ PALEČIŲ GAMYBA ANGLIJOJE!(BE ANGLŲ KALBOS)


Šalis

Europa, Anglija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Nekvalifikuoti darbai, Kita

Darbo pobūdis

Medienos pramonės įmonė Anglijoje ieško gamybos darbuotojų,kurie nebijo iššūkių ir yra pasirengę prisijungti prie gamybos darbuotojų komandos!!!

Šiam darbui nereikalinga nei anglų kalba,nei ankstesnė patirtis,kadangi visiems atvykusiems bus vykdomi apmokymai!!!

Darbo pobūdis:

• Padėklų rūšiavimas - kokybės patikrinimas;
• Padėklų gamyba - darbas prie gamybos linijos;
• Padėklų taisymas.

Darbas monotoniškas,fiziškai nėra lengvas,reikalingi darbuotojai,kurie gebės dirbti su sunkiais ir nepatogiais medienos padėklais.

Atlyginimas: £8/val. +£50/sav.(bonusai).

Darbo laikas:

• Nuo pirmadienio iki penktadienio: 6.30val. – 16.30val.
• Šeštadieniais: 6.30val. – 13.00val.

Būstas suteikiamas šalia darbo(pasiekiamas pėščiomis),už jį nuskaičiuoja nuo algos 70 svarų/sav.(su komunaliniais).
Depozitas 110 svarų išskaičiuojamas iš algos tolygiai per du atlyginimus. Alga mokama kas savaitę. Depozitas išsikraustant grąžinamas.

Darbas Doncaster arba Daventry mieste.

Darbo pradžia: NEDELSIANT!

Reikalavimai darbuotojui

Ieškomi darbuotojai:

-Nebijantys sunkaus fizinio darbo;
-Darbštūs bei atsakingi;
-Gebantys dirbti komandoje;
-Be rimtų sveikatos problemų.
-Sugebantys laikytis darbo taisyklių;
-ANGLŲ KALBA NĖRA BŪTINA.

Darbo užmokestis

£8/val.