Gera augti

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Gera augti

Trumpas įmonės aprašymas

GERA AUGTI - tai profesionali, dinamiška personalo atrankos partnerių komanda, kurios kasdieninė veikla pagrįsta ilgamete patirtimi.Teikiame tiesioginės darbuotojų paieškos ir atrankos paslaugas, konsultuojame personalo dokumentų administravimo klausimais. Talentų paieška, tai kompleksinė paslauga, orientuota į kiekvieno kliento išskirtinumą. Pasitelkdami plačius darbuotojų paieškos šaltinius, taikydami skirtingus inovatyvius atrankos metodus siekiame ektyviausių rezultatų.

Tinklalapis

www.geraaugti.lt

Siūlomas darbas
MOBILIOS BRIGADOS DARBUOTOJAS


Miestas

Vilnius

Siūlomo darbo sritis

Kita

Darbo pobūdis

„GERA AUGTI“ klientas – UAB „ŠVAROS BIURAS" - jau 17 metų sėkmingai ir užtikrintai visas valymo paslaugas teikianti įmonė, naudojanti tik profesionalią ir visame pasaulyje pripažintų gamintojų įrangą bei chemijos priemones. Įmonė darbui Vilniuje ieško:

Mobilios brigados spec. valymo darbų komandos darbuotojo.

Darbo pobūdis:
-Įvairių patalpų generalinis ir postatybinis valymas;
-Stiklinių pertvarų, langų ir fasadų valymas;
-Kiliminių dangų, baldų gobelenų plovimas – valymas;
-Grindų paviršių vaškavimas ir impregnavimas.

Reikalavimai darbuotojui

-Galimybė dirbti pilną darbo dieną;
-Patirtis valymo paslaugų srityje, ne mažiau nei 1 metai;
-Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas;
-Be žalingų įpročių;
-Vairuotojo pažymėjimas B kategorija - privalumas.

Įmonė siūlo

Dinamišką darbą;
Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir/ar motyvacinį laišką, Jūs sutinkate, kad GERA AUGTI išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu, bei įtrauks į kitas GERA AUGTI vykdomas atrankas, informuos Jus apie naujus darbo pasiūlymus. Kiekvieną kartą prieš siunčiant darbdaviui Jūsų kandidatūrą, gausime Jūsų raštišką ir/ar žodinį sutikimą. Jeigu norite pretenduoti tik į šią poziciją nurodykite : "TIK ŠI POZICIJA" Plačiau apie privatumo politiką: http://www.geraaugti.lt/privatumo-politika/ .

Darbo užmokestis

700 Eur.