Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Čekijoje, Kipre, Graikijoje, ispanijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje ir kt. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pagerinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Tinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Pakuotojai Anglijoje (Wrexham)


Šalis

Užsienis, Europa, Anglija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Nekvalifikuoti darbai, Žemės ūkis / Aplinkos inžinerija, Kita

Darbo pobūdis

Reikalingi pakuotojai fabrike Wrexham vietovėje.

Darbo specifika: pakavimas, pagamintos produkcijos kokybės tikrinimas, krovimas į dėžes ir pan.

CALYPSO - gaiviųjų gėrimų ir ledų pakavimas prie intensyvaus tempo linijos, šiaudelių pakavimas, supakuotos produkcijos pakavimas į dėžes ir pan.

APPE Plastikinių butelių krovimas ant konvejerių, jų kokybės tikrinimas, jų krovimas į dėžes ir pan.

Dirbama 5 dienas per savaitę, po 12 valandų. Galimi viršvalandžiai, už kuriuos mokama papildomai.

Dirbama CALYPSO sandėlyje, bet jei žmogus pageidauja, yra galimybė dirbti 7 dienas per savaitę, iš kurių 2 dienas dirbama Appe arba Mainetti sandėlyje.

Būstas suteikiamas, jo kaina 65 GBP (dvivietis) arba 90 GBP (vienvietis). Už būsto rezervaciją sumokama išankstiniu pavedimu.

Reikalavimai darbuotojui

- Anglų kalba (užtenka minimalių žinių, vykstant grupėmis lankstesnis požiūris į kalbų žinias)