UAB VAGOS prekyba

Įmonės informacija

Įmonės pavadinimas

Trumpas įmonės aprašymas

Knygynų tinklas „VAGA" yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje, valdantis 33 knygynų tinklą 14-koje Lietuvos miestų ir miestelių. Mūsų knygynuose prekiaujama daugiau kaip 30 tūkstančių pavadinimų knygomis, išleistomis Lietuvos leidyklų ir importuojamomis iš užsienio. Atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome platų kultūrinių prekių asortimentą.

Tinklalapis

www.vaga.lt

Siūlomas darbas
Pardavėja (-s) - konsultantė (-as) VAGA/VP Gariūnai knygyne 0,5 etato

Miestas

Vilnius

Siūlomo darbo sritis

Paslaugos / Klientų aptarnavimas

Darbo pobūdis

Aktyvus knygyno klientų konsultavimas ir prekių pardavimas;
Asortimento išdėstymas ir prekybos salės tvarkos palaikymas;
Darbas kasos aparatu.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis panašiame darbe, pardavimuose bei klientų aptarnavime;
Greita orientacija, komunikabilumas, paslaugumas, organizuotumas;
Pozityvus požiūris;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Draugišką komandą;
Laiku mokamą darbo užmokestį;