Gera augti

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Gera augti

Trumpas įmonės aprašymas

GERA AUGTI - tai profesionali, dinamiška personalo atrankos partnerių komanda, kurios kasdieninė veikla pagrįsta ilgamete patirtimi.Teikiame tiesioginės darbuotojų paieškos ir atrankos paslaugas, konsultuojame personalo dokumentų administravimo klausimais. Talentų paieška, tai kompleksinė paslauga, orientuota į kiekvieno kliento išskirtinumą. Pasitelkdami plačius darbuotojų paieškos šaltinius, taikydami skirtingus inovatyvius atrankos metodus siekiame ektyviausių rezultatų.

Tinklalapis

www.geraaugti.lt

Siūlomas darbas
Pardavimų konsultantas (-ė) Vilniuje


Miestas

Vilnius

Siūlomo darbo sritis

Paslaugos / Klientų aptarnavimas

Darbo pobūdis

GERA AUGTI“ klientas – UAB „FURNITANAS“. Įmonė įkurta 2002 m. prekiaujanti furnitūra kokybiškiems baldams. Stabiliai dirbanti bei nuosekliai auganti bendrovė. Siekianti patenkinti kliento poreikius bei lūkesčius, ypatingą dėmesį teikdama siūlomos furnitūros kokybei. Ieško naujo komandos nario Vilniuje:

Darbo pobūdis:

-Reguliari pagalba vadybininkui;
-Klientų konsultavimas;
-Sąskaitų faktūrų išrašymas;
-Tvarkos salone palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

-Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
-Rusų bei anglų kalbos mokėjimas;
-Geri komunikacijos ir derybų įgūdžiai;
-Noras dirbti, mokytis ir tobulėti;
-Prekybinio darbo patirtis - privalumas;
-Atsakingumas, savarankiškumas, geresnių rezultatų siekimas.

Įmonė siūlo

-Konkurencingą atlyginimą ir geras darbo sąlygas;
-Plačias saviraiškos ir karjeros galimybes;
-Darbą draugiškame jaunatviškame kolektyve.


Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir/ar motyvacinį laišką, Jūs sutinkate, kad GERA AUGTI išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu, bei įtrauks į kitas GERA AUGTI vykdomas atrankas, informuos Jus apie naujus darbo pasiūlymus. Kiekvieną kartą prieš siunčiant darbdaviui Jūsų kandidatūrą, gausime Jūsų raštišką ir/ar žodinį sutikimą. Jeigu norite pretenduoti tik į šią poziciją nurodykite : "TIK ŠI POZICIJA" Plačiau apie privatumo politiką: http://www.geraaugti.lt/privatumo-politika/ .