Gera augti

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Gera augti

Trumpas įmonės aprašymas

GERA AUGTI - tai profesionali, dinamiška personalo atrankos partnerių komanda, kurios kasdieninė veikla pagrįsta ilgamete patirtimi.Teikiame tiesioginės darbuotojų paieškos ir atrankos paslaugas, konsultuojame personalo dokumentų administravimo klausimais. Talentų paieška, tai kompleksinė paslauga, orientuota į kiekvieno kliento išskirtinumą. Pasitelkdami plačius darbuotojų paieškos šaltinius, taikydami skirtingus inovatyvius atrankos metodus siekiame ektyviausių rezultatų.

Tinklalapis

www.geraaugti.lt

Siūlomas darbas
Pardavimų vadybininkas (-ė)


Miestas

Vilnius, Kaunas, Klaipėda

Siūlomo darbo sritis

Pardavimai / Pirkimai / Rinkodara

Darbo pobūdis

"GERA AUGTI" klientas - UAB "CLEAN ELITE" specializuojasi profesionalių higienos ir švaros prekių tiekime bei švarą lydinčių sprendimų kūrime, diegime ir palaikyme. Per daugiau nei 10 metų sukaupė didelę patirtį kurdami, tobulindami ir plėsdami savo prekinio ženklo cheminių valymo ir priežiūros priemonių krepšelį, pelnė didžiausių pasaulinių prekės ženklų pasitikėjimą prekiauti jų gaminiais Lietuvoje. Ieško naujo komandos nario:

Darbo pobūdis:

-Aktyvus, profesionaliam naudojimui skirtų prekių, pardavimas;
-Aktyvi naujų klientų paieška;
-Derybos su potencialiais klientais;
-Klientų vizitavimas, konsultavimas;
-Pardavimo tikslų įgyvendinimas.

Reikalavimai darbuotojui

-Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
-Orientacija į klientą, puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
-Patirtis aktyviuose pardavimuose;
-Gebėjimas perteikti siūlomo produkto vertes klientui;
-Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
-B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir/ar motyvacinį laišką, Jūs sutinkate, kad GERA AUGTI išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu, bei įtrauks į kitas GERA AUGTI vykdomas atrankas, informuos Jus apie naujus darbo pasiūlymus. Kiekvieną kartą prieš siunčiant darbdaviui Jūsų kandidatūrą, gausime Jūsų raštišką ir/ar žodinį sutikimą. Jeigu norite pretenduoti tik į šią poziciją nurodykite : "TIK ŠI POZICIJA" Plačiau apie privatumo politiką: http://www.geraaugti.lt/privatumo-politika/ .