Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisveturTinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
PRABANGAUS RESTORANO PERSONALAS BAHREINE


Šalis

Užsienis, Kita

Siūlomo darbo sritis

Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Kita

Darbo pobūdis

IŠSKIRTINIS PASIŪLYMAS.

Darbas prabangiame restorane Bahreine (sostinėje Manama).

Darbui nuo rugpjūčio mėnesio ieškome :

- 3 padavėjų (merginų arba vaikinų). Alga nuo 1500€ /mėn. į rankas su galimybe kilti iki 1900€/mėn. į rankas. Nemokamai suteikiamas apgyvendinimas (gyvenate bute,kambariu dalinamasi)

- 1 somelje . Alga 1540€/mėn į rankas +procentas nuo pardavimų. Nemokamai apgyvendinama atskirame kambaryje (gyvenate vienas,nesidalinate).

- 2 runners ( kurie nešioja maistą iš virtuvės klientams, atlieka kitus pagalbinius darbus padavėjams). Alga 710€/mėn. į rankas su galimybe kilti iki 950€/mėn. į rankas. Nemokamai suteikiamas kambarys bute (reiktų dalintis su kolega).

Ieškomi žmonės ilgalaikiam darbui, nusiteikę išdirbti bent apie metus.

Darbas 6 dienas per savaitę po 8 valandas per dieną.

PRIVALUMAI:

- Nemokamas skrydis iki Bahreino;
- Nemokamas apgyvendinimas;
- Nemokamas maistas darbo metu;
- Nemokamas transportas iki darbo ir namo;
- Išskirtinė galimybė įgauti patirties prabangiame restorane,kuri atvers daug durų ateityje, pažinti kitą kultūrą. Bahreinas,kaip ir JAE yra viena liberaliausių arabų kultūrų;
- 21 diena atostogų (Ramadano metu);
- Med.draudimas ir visos soc.garantijos;
- Arbatpinigiai;
- Viza ( vizos gavimas užtrunka apie 5 savaites).

Reikalavimai darbuotojui

- Gera anglų kalba;
- Patirtis prabangiuose,aukštos klasės restoranuose ( 2-3metų arba sezonų);
- CV turi būti anglų kalba word formatu,su nuotraukomis ir nurodytu skype ID. Turi būti pateikta kiekvieno buvusio darbdavio internetinė svetainė ar FB nuoroda;
-2 rekomendacijos.