CVME.LT

Augančio verslo asociacija

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Augančio verslo asociacija

Trumpas įmonės aprašymas

Augančio verslo asociacija vienija mažas ir labai mažas Lietuvos įmones, siekiančias įsitvirtinti rinkoje, išmokti konkurencingai veikti bei sėkmingai dirbti siekiant užsibrėžtų įmonės tikslų.
Mes konsultuojame fizinius ir juridinius asmenis verslo klausimais, ugdome verslumą bei skatiname efektyvaus verslo vystymą, atstovaujame verslo subjektams valstybės ir savivaldybių institucijose, ieškome finansavimo šaltinių verslui, rengiame seminarus, konferencijas, susitikimus verslumo tematika, organizuojame darbuotojų mokymosi ir tobulinimosi kursus.

Darbo aprašymas
Praktikantas


Miestas

Kaunas

Siūlomo darbo sritis

Administravimas / Sekretoriavimas, Finansai / Apskaita / Ekonomika

Darbo pobūdis

Augančio verslo asociacija siūlo atlikti profesinę praktiką ir suteikia galimybę gauti ilgalaikę darbo vietą Kauno mieste. Prie mūsų komandos kviečiame prisijungti ambicingus ir darbščius studentus.

Praktikos galimybės.
Praktikos metu studentai susipažins su Augančio verslo asociacijos struktūra ir veikla: finansinių paslaugų sfera, verslo klientų aptarnavimo bei finansinių paslaugų pardavimo verslo klientams procesais, ES projektų įgyvendinimu ir finansinės paramos verslui galimybėmis, įgis praktinės patirties verslo planų ir projektų rengimo srityje, bendravimo su verslo klientais telefonu ir susitikimų metu įgūdžių. Įgytas projektų valdymo žinias įgyvendinant Augančio verslo asociacijos projektus studentai gebės pritaikyti tiek mokslo, tiek profesinės veiklos sferose.
Sėkminga praktika įmonėje suteikia galimybę tapti Augančio verslo asociacijos komandos nariu. Praktikantui puikiai įsiliejus į komandą ir prisidėjus prie sėkmingo įmonės projektų įgyvendinimo, jau po pirmojo praktikos mėnesio bus sprendžiamas jo įdarbinimo pagal neterminuotą darbo sutartį klausimas.
Siūlomo darbo pobūdis:
Asistavimas projekto vadovui.
Dalyvavimas rengiant projekto dokumentus.
Dokumentacijos tvarkymas.

Reikalavimai darbuotojui

Raštvedybos žinios.
Puikūs darbo kompiuteriu, ypač su „Microsoft Office“ biuro programomis,
įgūdžiai.
Susitarimų laikymasis bei orientacija į rezultatą.
Aukšta motyvacija siekiant ilgalaikės karjeros.

Privalumai

Komunikabilumas.
Iniciatyvumas.
Kūrybiškumas.
Empatiškumas.

Įmonė siūlo

Atsakingą ir dinamišką darbą.
Profesinio tobulėjimo galimybes.
Darbo vietą Kaune.
Lankstų požiūrį į darbo valandas