Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisveturTinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Registracija į susitikimą su UK darbdaviu (Aptarnavimo sfera) '17


Šalis

Užsienis, Europa, Anglija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Administravimas / Sekretoriavimas, Nekvalifikuoti darbai, Pardavimai / Pirkimai / Rinkodara, Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Žmogiškieji ištekliai, Kita

Darbo pobūdis

Gruodžio pirmą savaitę Lietuvoje organizuojame susitikimą su Devon (UK) viešbučių grupės vadovais dėl įvairių aptarnavimo sferos pozicijų (restorano darbuotojai, kambarių tvarkytojai, virtuvės pagalbininkai ir pan.). Atvyksta 3 britai ir 2 ten dirbančios lietuvės, susitikimo metu bus pasirašomi kontraktai su būsimais darbuotojais.

Patirtis nėra reikalaujama, tačiau reikia bent minimaliai mokėti anglų kalbą.

Gali vykti tiek pavieniai asmenys, tiek poros. 

Darbas prasideda sausio mėn. (išvykti reiktų iškart po Naujų metų). Tačiau galimi ir vėlesni išvykimai.

Dėl išsamesnės info prašome kreiptis el.p., tel.: 8 614 58209.

Detalų darbo aprašymą kviečiame skaityti apačioje. 

_____________________________________________________________________


Viešbučio personalas UK (atvyksta darbdavys)

Reikalingas įvairaus spektro viešbučio personalas vienam didžiausių pajūrio kurortų (viešbučių ir pramogų kompleksas), esančiam vakarų Anglijoje (Devon, prie pat vandenyno). 

Reikalingi darbuotojai:

- Padavėjai/Barmenai
- Kambarių tvarkytojai (housekeepers)
- Virtuvės pagalbininkai (kitchen porters)
- Ūkvedžiai

Atlyginimas:  Nuo £7.20/val. (+ arbatpinigiai). 
Atostoginiai išmokami pasibaigus darbo kontraktui, 12% nuo uždirbtos sumos kontakto laikotarpiu.

Darbo laikas: 5 darbo dienos per savaitę, po 8 valandas per dieną. Yra galimybė dirbti viršvalandžius (50 - 60 valandų per savaitę). 

Kontrakto trukmė: nuo sausio iki spalio mėnesio (10 mėnesių). Tačiau įmanomi ir trumpesni kontrakto laikotarpiai (galima pradėti dirbti nuo vasario ar kovo mėn., priimami ir studentai, kurie gali dirbti nuo birželio iki rugsėjo mėn. ir pan.).

Būstas suteikiamas, jo kaina yra £35/sav. (išskaičiuojama iš atlyginimo). Gyvenama personalui skirtose patalpose, prie pat darbo vietos (viešbučio teritorijoje), taigi nėra jokių transporto išlaidų. Būsto nuotraukas ir išsamesnę info suteiksime el.paštu.

Privalumas: visi darbuotojai gali NEMOKAMAI naudotis viešbutyje esančiomis pramogomis: sporto salės, baseinai, pirtys, teniso, krepšinio, futbolo, golfo aikštelės ir t.t.


Gruodžio 6 dieną yra organizuojamas susitikimas su Devon viešbučio vaidovais, kurie atvyksta į Vilnių pasirašyti kontraktų su būsimais darbuotojais. 

Pastaba: Būtina registracija į susitikimą, tai galite padaryti el.p.: arba 
telefonu: 8 614 58209.

Reikalavimai darbuotojui

* Minimali anglų kalba;
* Patirtis nėra būtina, atvykusiems darbuotojams bus suteikti apmokymai;
* Galimybė išvykti pirmąją sausio savaitę (įmanomi ir vėlesni išvykimai).