Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Šiltnamio darbuotojai Olandijoje - SKUBUS IŠVYKIMAS!


Šalis

Europa, Olandija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Nekvalifikuoti darbai, Žemės ūkis / Aplinkos inžinerija, Kita

Darbo pobūdis

!SUPER SKUBUS IŠVYKIMAS!

Darbas gėlių ir agurkų šiltnamiuose OLANDIJOJE. Reikia 30 žmonių!

Vietovė: Drenthe ( prie Olandijos/Vokietijos sienos)

Darbas šiltnamiuose su gėlėmis ir agurkais, priežiūra, skynimas, pakavimas, darbas prie linijos.

Alga 9.69€/val. brutto. (21m ir vyresniems), jaunesniems alga kiek mažesnė, dėl konkrečių tarifų kreipkitės privačiai. Alga mokama kas SAVAITĘ.

Dirbama 5-6 dienas per sav.,apie 40-50 darbo valandų per savaitę.

Būstas suteikiamas, nuomos kaina 75eur/sav. (jaunesniems nei 21m. nuoma pigesnė) Išskaičiuoja iš algos, taigi NEREIKIA turėti pinigų susimokėti iš anksto.

Transportas iki/iš darbo suteikiamas. Taip pat vežioja ir apsipirkti kartą per savaitę.

Kontraktas su Olandijos įmone.

Švenčių metu mokamas 100 eurų BONUSAS.

Patirties NEREIKIA turėti, iš kelių žmonių grupelės bent vienas PRIVALO gerai kalbėti lenkiškai arba angliškai.
Nėra amžiaus limito.

Priimamos ir poros!

Reikalavimai darbuotojui

- Skubus išvykimas;
- Anglų arba lenkų kalba(bent 1 iš kelių žmonių grupelės);
- Darbštumas.