Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisveturTinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
ŠILTNAMIO DARBUOTOJAS OLANDIJOJE


Šalis

Europa, Olandija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Nekvalifikuoti darbai, Žemės ūkis / Aplinkos inžinerija, Žmogiškieji ištekliai, Kita

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome darbuotojų darbui šiltnamiuose.

Darbas prie Vokietijos - Olandijos sienos.

Patirties nereikalaujama.

Darbas šiltnamiuose su gėlėmis, daržovėmis, prieskoniais,konkrečiau sodinimas, priežiūra, skynimas, pakavimas, darbas prie linijos.

Alga: 18 metų amžiaus asmenims 4,30 Eur/val su mokesčiais (atskaičius mokesčius ±3,87 Eur/val), iki 23 metų amžiaus asmenims 6,48 Eur/ val su mokesčiais (atskaičius mokesčius ±6,15 Eur/val), 23 metu amžiaus ir vyresniems 9,43 Eur/val su mokesčiais (atskaičius mokesčius ±8,50 Eur/val).

Būstas suteikiamas (nuskaičiuojama iš algos 75€/sav.), transportas iki/iš darbo suteikiamas, į parduotuvę apsipirkti nuveža ( išskaičiuoja 10€/sav. už transporto paslaugas).

NEREIKIA turėti pinigų už nuomą, nuskaičiuos nuo algos.

Alga mokama kiekvieną savaitę. BSN numeris,banko sąskaita atidaroma nemokamai .

Žmonės,kurie moka anglų, vokiečių ar lenkų kalbas būtų paskiriami team leader'iais ir alga būtų 1€/val. didesnė.

Laukiame tiek studentų, tiek vyresnių žmonių,norinčių ilgalaikio darbo. Vietų turime daug.

Reikalavimai darbuotojui

-Darbštumas;
-Anglų kalba nėra būtina.