Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Čekijoje, Kipre, Graikijoje, ispanijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje ir kt. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pagerinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Tinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Skalbyklos darbuotojai (-os) Kipre (be kalbos)


Šalis

Užsienis, Europa, Kipras

Siūlomo darbo sritis

Administravimas / Sekretoriavimas, Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Nekvalifikuoti darbai, Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Kita

Darbo pobūdis

Pramoninei skalbyklai, esančiai Paralimni miestelyje (Kipras), reikalingos (-i) darbuotojos (-ai).

Pasiūlymas tinka vyresnio amžiaus asmenims! ANGLŲ K. NEBŪTINA. Šiuo metu jau turime tris lietuvaites, dirbančias šioje skalbykloje.

Atlyginimas: 700Eur/mėn., būstas suteikiamas nemokmai. Darbas 6 dienas per savaitę, po 8-9 valandas per dieną.

Reikalavimai darbuotojui

Galimybė išdirbti iki spalio mėn. pabaigos!