UAB HEADEX GROUP

UAB HEADEX GROUP

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

UAB HEADEX GROUP

Trumpas įmonės aprašymas

HEADEX Group įkurta 2003 m. Vilniuje. Nuo pat įkūrimo siekiame suteikti savo klientams galimybę lanksčiai planuoti savo žmogiškuosius išteklius atsižvelgiant į besikeičiančius rinkos poreikius. Dirbame Lietuvoje ir tarptautinėse rinkose - Vakarų Europoje ir Skandinavijoje. Tarp mūsų klientų didelės ir mažesnės gamybos, prekybos, logistikos ir klientų aptarnavimo įmonės. Kontaktai: Tel.: +370 5 2734911 El. paštas:

Kandidatuodami patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu 2 metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +37052734911

Tinklalapis

http://www.headex.eu

Siūlomas darbas
Šokolado pakuotojas (-a) logistikos sandėlyje Vokietijoje!


Šalis

Užsienis, Vokietija

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Nekvalifikuoti darbai

Darbo pobūdis

Produkcijos pakavimas;
Dėžių lankstymas;
Lipdukų klijavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad įvairių smulkių prekių pakuotojų darbas nėra sunkus. Tačiau mes žinome, kad ši pozicija reikalauja darbuotojų:
ištvermės,
greitos orientacijos;
atidumo.

Todėl kandidatams nekeliame griežtų reikalavimų!

Privalumai

Iniciatyva ir noras užsidirbti!

Įmonė siūlo

Siūlome geras uždarbio galimybes, socialines garantijas bei patogias apgyvendinimo sąlygas. Šis pasiūlymas tinka ir motyvuotoms poroms, ir pavieniams žmonėms, pasiryžusiems užsidirbti!