Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
SPA THERAPIST ANGLIJOJE!


Šalis

Europa, Anglija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Grožio priežiūra / Amatininkai, Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Medicina / Farmacija / Soc. rūpyba, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Kita

Darbo pobūdis

Vienam didžiausių pajūrio kurortų (poilsio ir pramogų kompleksas), esančiam vakarų Anglijoje (Devon, prie pat vandenyno) reikalingas pastiprinimas !!!

SKUBIAM išvykimui ieškome patyrusių SPA Therapist (3 level) !

Darbas 5/6 dienas per savaitę, valandinis atlyginimas: £7.83/val.

Darbas masažistams ar grožio specialistams (arba abu viename), kurie turi atitinkamos patirties ir yra pasiruošę prisijungti prie didelės ir draugiškos komandos Anglijoje!

Ieškomi lankstūs darbuotojai, kurie sutiktų ne tik SPA centre dirbti, tačiau gebėtų pagelbėti ir kituose departamentuose. Darbdavys garantuoja 30 valandų per savaitę dirbti SPA centre, tuomet likusias valandas prisidėti tvarkant turistinius namukus, kuriuose apsistoja atvykę turistai. Darbas housekeeping departamente būtų pirmadieniais, penktadieniais ir kartais šeštadieniais.

Jei esate iš tiesų kvalifikuotas, daug patirties turintis kandidatas - sutartume su darbdaviu, kad dirbtumėte tik SPA centre.

Suteikiamas apgyvendinimas, £49 per savaitę kainuoja nuoma (nuskaičiuoja nuo algos, taigi pliusas, kad nereikia už nuomą turėti į priekį).

Visi dirbantieji gali naudotis parko paslaugomis NEMOKAMAI - tai ir sporto aikštelės (teniso, futbolo, golfo), baseinu ir pirčių kompleksais!

Darbas tiek VYRAMS, tiek MOTERIMS.

Reikalavimai darbuotojui

- Atitinkama patirtis;
- Gera šnekamoji anglų kalba;
- Galimybė išvykti kuo greičiau !