Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
SPA THERAPIST ANGLIJOJE!


Šalis

Europa, Kita

Siūlomo darbo sritis

Grožio priežiūra / Amatininkai, Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Kita

Darbo pobūdis

SKUBIAI ieškome SPA centro darbuotojo (masažuotojo ar grožio procedūrų specialisto (depiliacijos, manikiūras/pedikiūras, veido procedūros)) Anglijoje, Šiaurės Devon.
Ką tik pasibaigei studijas ir nori įgauti patirties? Šis darbas būtent TAU!

Dirbsite įspūdingame gamtos kampelyje esančiame atostogų parke, įsikūrusiame prie pat vandenyno.

Darbas 5-6 dienas per savaitę, idealu,jei darbuotojas būtų lankstus ir sutiktų dirbti ir kituose departamentuose, nes SPA darbas tik apie 30 val. per savaitę, taigi papildomas valandas galite susirinkti dirbdami kambarių tvarkyme ar bare/virtuvėje.

Alga nuo 7,83 GBP/val., būstas suteikiamas netoli darbo vietos (nuomos kaina 49 GBP/sav. ). Personalas gali naudotis parko siūlomomis pramogomis nemokamai.

Kontraktas sudaromas iki spalio mėnesio pabaigos.

Darbas tiek VYRAMS, tiek MOTERIMS.

Reikalavimai darbuotojui

- Būtinas Spa Therapist išsilavinimas. Gali būti KĄ TIK STUDIJAS BAIGĘS ASMUO;
- Gera šnekamoji anglų kalba;
- Galimybė išvykti kuo greičiau !