Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Čekijoje, Kipre, Graikijoje, ispanijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje ir kt. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pagerinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Tinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Suvirintojas (MIG)


Šalis

Anglija

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Statyba / NT, Transportas / Logistika

Darbo pobūdis

Reikalingas suvirintojas Anglijoje Wrexham mieste priekabų gamybos kompanijoje.

Darbo aprašymas:
Metalo virinimas MIG būdu. Tai elementarių metalo konstrukcijų virinimas, tad sertifikatai nėra būtini, užtenka mokėti virinti. Darbas pamainomis:
Rytinė pamaina 06:00 – 14:00
Popietinė 14:00 – 22:00

Atlyginimas:
£8.45/val.

Būstą surandame.Nuomos kaina savaitei-70£. Atvykstant reikia turėti 300£,kad susimokėti už dviejų savaičių nuomą į priekį+depozitą.

Reikalavimai darbuotojui

Minimali anglų k.
Suvirintojo darbo patirtis
Sertifikatai NĖRA reikalingi.

Įmonė siūlo

Visos soc. garantijos,laiku mokamas atlyginimas

Darbo užmokestis

nuo 1800€