Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Čekijoje, Kipre, Graikijoje, ispanijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje ir kt. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pagerinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Tinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
TK Maxx rūbų sandėlio darbuotojai Anglijoje (be kalbos)


Šalis

Užsienis, Europa, Anglija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Administravimas / Sekretoriavimas, Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Nekvalifikuoti darbai, Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Žemės ūkis / Aplinkos inžinerija, Kita

Darbo pobūdis

Ieškomi darbuotojai TK Maxx (drabužiai, avalynė) sandėliuose Anglijoje (Rugby mieste).

Darbo pobūdis: Internetinių užsakymų surinkimas, drabužių pakavimas, lankstymas, rūšiavimas, etikečių klijavimas.

Darbo valandos: 40-48 valandos per savaitę, 5 dienas per savaitę (galimi viršvalandžiai). Darbas yra pamainomis, kurios rotuoja.

Atlyginimas: £7.20 - £7.50/val.

Kontraktas gaunamas iš anksto. Pasirūpiname kelionės bilietų rezervacijomis, pasitikimu, būsto rezervavimu. Būsto kaina priklauso nuo kambario tipo £55-70/sav.

Gali vykti tiek poros, tiek draugų kompanijos! Darbas yra ilgalaikis, tad studentams netinka.

Privalumas - anglų kalba nebūtina!

Reikalavimai darbuotojui

- Noras dirbti ir užsidirbti!
- Anglų kalba - nebūtina.