Peopable, UAB

Įmonės informacija

Įmonės pavadinimas

Trumpas įmonės aprašymas

Peopable, UAB – patikimas personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) partneris Lietuvoje.

Vienai didžiausių maisto užsakymo internetu platformų Lietuvoje, laikinam darbui iki 2019 – 01 – 31 ieškome VAIRUOTOJŲ (B KATEGORIJA).

Tinklalapis

www.peopable.lt

Darbo aprašymas
VAIRUOTOJAS (-A) (B KATEGORIJA)

Miestas

Vilnius

Siūlomo darbo sritis

Transportas / Logistika

Darbo pobūdis

Maisto pristatymas į namus ir biurus Vilniaus mieste;
Darbas su įmonės automobiliu ir įmonės mobiliąja programėle;
Darbas pamainomis (trumpa (3dienis, 4dienis, 5dienis)/ilga savaitė (1dienis, 2dienis, 6dienis, 7dienis), nuo 10 iki 22h);

Reikalavimai darbuotojui

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
2+ metų vairavimo stažas;
Greita orientacija, atsakingumas, punktualumas.

Įmonė siūlo

Laiku mokamą darbo užmokestį (39,20 Eur į rankas/pamaina (3,87 eur/val su mokesčiais));
Visas darbui reikalingas priemones (įmonės automobilis);
Slenkantį darbo grafiką (trumpa (3dienis, 4dienis, 5dienis)/ilga savaitė (1dienis, 2dienis, 6dienis, 7dienis);
Visas socialines garantijas.

Darbo užmokestis

39,20 Eur į rankas/pamaina (3,87 eur/val su mokesčiais)