Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Čekijoje, Kipre, Graikijoje, ispanijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje ir kt. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pagerinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Tinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Vairuotojas CE kategorija, Olandijoje


Šalis

Olandija

Siūlomo darbo sritis

Transportas / Logistika

Darbo pobūdis

Reikalingi CE kategorijos vairuotojai Olandijoje. Įvairių rūšių priekabos, priklausomai nuo darbo. Kelionės gali būti pačioje Olandijoje ir tarptautinės. Atlyginimas 400-800 eur. per savaitę, priklausomai nuo darbo ir darbo valandų. Darbo laikas: 40-60 val./sav.

Apgyvendinimas ir sveikatos draudimas suteikiami nemokamai.

Reikalavimai darbuotojui

- Daugiau nei 6 mėn. patirtis.
- Vairuotojo pažymėjimas CE kategorija.
- 95 kodas.
- Anglų arba vokiečių kalba.
- Bent 1 rekomendacija iš darbo, kur dirbote vairuotoju.