Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Virtuvės darbuotojai/virėjai LONDONE!


Šalis

Europa, Anglija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Viešbučiai / Maitinimas / Turizmas, Kita

Darbo pobūdis

Nori dirbti LONDONE? Bet prisiklausei kalbų,kokia ten brangi nuoma ir transportas?Turime pasiūlymą, GRIAUNANTĮ VISUS ŠIUOS STEREOTIPUS!

Ieškome virtuvės personalo (įvairių lygių šefų) dirbti garsiausiuose Londono pub'uose.

Suteikiamas būstas už YPAČ žemą kainą - £42 per savaitę. Nereikia mokėti į priekį, nepatirsite jokių transporto išlaidų, nes būstas prie pat darbo, o tai tikrai svarbu dirbant Londone!

Tai išskirtinai geros sąlygos dirbti Londone, nėra griežtų reikalavimų patirčiai, galimos didelės karjeros perspektyvos, atveriančios begalę naujų galimybių ateityje.

Atlyginimas: £23,000 - £25,000 per metus + arbatpinigiai.

Darbas 5 dienas per savaitę(apie 48val/sav.).

Suteikiamos visos galimybės tobulėti bei mokytis, suteikiamos socialinės garantijos, gyvybės draudimas, 33% nuolaidų kortelė maistui visuose grandinės pub'uose ir restoranuose.

Tad jeigu turi bent kažkiek patirties virtuvėje, nesvarbu,ar tik kepęs picas, ar prie šaltų patiekalų - nepraleisk savo progos.

Reikalavimai darbuotojui

- Anglų kalba;
- Patirtis virtuvėje;
- Interviu su darbdaviu telefonu arba per skype.