Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 5 metai specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Čekijoje, Kipre, Graikijoje, ispanijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje ir kt. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pagerinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Tinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
Vištienos fabrikas Anglijoje (Wrexham)


Šalis

Užsienis, Europa, Anglija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Nekvalifikuoti darbai, Žemės ūkis / Aplinkos inžinerija, Kita

Darbo pobūdis

Vištienos fabrikas Anglijoje (Wrexham) ieško darbuotojų.

Darbo pobūdis: Vištienos produkcijos pakavimas, svėrimas; taip pat supakuotos produkcijos ženklinimas ir etikečių klijavimas (darbas prie konvejerio). Patirtis nebūtina, atvykę darbuotojai bus apmokomi.

Pamainos yra rotuojančios: 06:00 - 14:00 arba 14:00 - 22:00. Dirbama 40-60 valandų per savaitę (galimi viršvalandžiai). Privalumas - nėra naktinių pamainų!

Darbas yra ilgalaikis, po bandomojo laikotarpio (12 savaičių) kontraktas yra pasirašomas tiesiogiai su darbdaviu.

Atlyginimas: £6.70 - £7.20/val. (priklauso nuo asmens amžiaus).

Būstas yra suteikiamas, kaina priklauso nuo kambario tipo £55-70/sav.

Reikalavimai darbuotojui

- Vidutinės anglų kalbos žinios (vyks interviu su darbdaviu);
- Darbo patirtis nebūtina, atvykusiems darbuotojams vyks apmokymai.