Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Tinklalapis

http://www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
VYRŲ KIRPĖJAI/BARZDASKUČIAI VILNIUJE!


Miestas

Vilnius

Siūlomo darbo sritis

Grožio priežiūra / Amatininkai, Paslaugos / Klientų aptarnavimas, Žmogiškieji ištekliai, Kita

Darbo pobūdis

Darbui VILNIUJE prašmatniame vyrų grožio salone/kirpykloje ieškome vyrų kirpėjų/barzdaskučių!

Salonas įsikūręs patogioje Vilniaus vietoje, orientuotas į didesnes pajamas gaunančius klientus. Salono darbo laikas I-VI nuo 10:00- 21:00.

Ieškome žmogaus galinčio dirbti tiek pilnu, tiek puse etato. Ypač patraukli atlygio sistema.

Ieškome patyrusių žmonių (svarbu,kad būtumėte įvairiapusis, o ne tik taikytumėte visiems klientams tą patį kirpimo modelį) bei mokančių anglų ir rusų kalbas (gali būti ir tik anglų).

Priimame tiek ES, tiek NE ES piliečius !

Reikalavimai darbuotojui

- Anglų ir rusų kalbos žinios;
- Atitinkama patirtis!