Darbai svetur

Darbai svetur

Įmonės informacija


Įmonės pavadinimas

Darbai svetur

Trumpas įmonės aprašymas

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisveturTinklalapis

www.darbaisvetur.lt

Siūlomas darbas
ŽEMĖS ŪKIO DARBUOTOJAI ANGLIJOJE (BE ANGLŲ KALBOS)


Šalis

Europa, Anglija, Kita

Siūlomo darbo sritis

Gamyba / Pramonė / Sandėliai, Žemės ūkis / Aplinkos inžinerija, Žmogiškieji ištekliai

Darbo pobūdis

Reikalingi darbuotojai žemės ūkyje Anglijoje (Newquay, Plymouth ir kt. vietovėse).

Darbai įvairaus pobūdžio - sodinimas, ravėjimas, produkcijos nuėmimas, rūšiavimas ir pan. - priklausomai nuo sezono dirbama arba lauke arba viduje.
Nurinkus derlių, darbas perkeliamas į angarus.

40 darbo valandų per savaitę. Galimi viršvalandžiai.
Alga 7,5 GBP per valandą.

Suteikiamas apgyvendinimas karavanuose (pilnai įrengti su visa buitine technika), kambariuose po 2-4 asmenis, jų kaina 42 GBP per savaitę.

Nėra jokių transporto išlaidų, nes gyvenate ūkio teritorijoje !

Atvykus su savimi turėti 42 GBP už pirmos savaitės nuomą.

Reikalavimai darbuotojui

- Anglų kalba nebūtina

Darbo užmokestis

7,5 GBP/val.