Reditus LT

Hазвание компании

Reditus LT

„Reditus LT“ pagrindinė veikla – žmogiškųjų išteklių valdymas. Trumpalaikio ir ilgalaikio įdarbinimo paslaugos teikiamos Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir kt. šalyse.

Daugiau kaip
500
laimingų darbuotojų.

Per
50
patikimų partnerių.

Dirbame
15
užsienio šalyse.

Esame sukaupę profesionalią darbo patirtį.

Bеб-сайт

www.reditus.lt

Предлагаемая работа
027 LANGŲ/ALIUMINIO FASADŲ MONTUOTOJAI (-OS)

Страна

Заграница, Европа, Швеция

Предполагаемое место работы

Другое

Обязанности

Darbo vieta: Stokholmas, Švedija.

Darbo pobūdis:
• Aliuminio – stiklo fasadų, langų ir durų montavimas;
• Darbas komercinio pobūdžio objektuose.

Требования

• Galimybė kuo skubiau išvykti;
• Darbo patirtis ne mažesnė nei 1 metai;
• Gebėjimas susikalbėti anglų ar švedų kalba;
• Motyvuotas ir darbštus darbuotojas;
• Gebėjimas dirbti savarankiškai ir greitai įsisavinti naujoves;
• Gebėjimas savarankiškai skaityti brėžinius;
• Darbo drabužiai ir įrankiai;
• Vairuotojo teisės B kategorija;
• Kvalifikaciją patvirtinantys pažymėjimai – privalumai;
• Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Условия

• Ilgalaikis darbas su galimybe tobulėti;
• Darbo užmokestis nuo 27000 SEK/mėn.;
• Darbo valandų skaičius: 40 val., galimybė dirbti savaitgaliais;
• Darbas nuo 7:00 iki 16:00 val.;
• Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
• Apgyvendinimas – nemokamas;
• Padengiamos transporto išlaidos nuvykimui į Švediją;
• Kompensuojamos transporto išlaidos nuvykimui į/iš darbo;
• Suteikiamas automobilis darbui.
• Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Norėdami pasiteirauti ar kandidatuoti siųskite savo gyvenimo aprašymą anglų k.

Kandidatuodami sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų naudojami ir saugomi įmonės UAB „Reditus LT“ - darbo paieškos tikslais. http://www.reditus.lt/privatumo-politika/

Зарплата

nuo 27000 SEK/mėn.