Reditus LT

Hазвание компании

Reditus LT

„Reditus LT“ pagrindinė veikla – žmogiškųjų išteklių valdymas. Trumpalaikio ir ilgalaikio įdarbinimo paslaugos teikiamos Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir kt. šalyse.

Daugiau kaip
500
laimingų darbuotojų.

Per
50
patikimų partnerių.

Dirbame
15
užsienio šalyse.

Esame sukaupę profesionalią darbo patirtį.

Bеб-сайт

www.reditus.lt

Предлагаемая работа
029 Linijos darbuotojai – automobilių gamybos pramonė

Страна

Заграница, Европа, Финляндия

Предполагаемое место работы

Производство / Производство / Склады, Другое

Обязанности

Darbo vieta: Uusikaupunki, Suomija

Darbo pobūdis:
• Darbas fabrike prie automobilių detalių surinkimo;
• Darbas pamainomis;
• Turi laisvų darbo pozicijų šiuose skyriuose: kėbulo apdirbimas, dažymas, detalių surinkimas;
• Gali dirbti ir vyrai ir moterys.

Требования

• Galimybė kuo skubiau išvykti;
• Darbo patirtis privalumas;
• Gebėjimas susikalbėti anglų kalba (B1 lygis);
• Motyvuotas ir darbštus darbuotojas;
• Gebėjimas dirbti savarankiškai ir greitai įsisavinti naujoves;
• Gyvenimo aprašymus siųsti anglų kalba!

Условия

• Ilgalaikis darbas;
• Darbo užmokestis: dieninės pamainos 11,26 – 12,34 €/h; vakarinėmis pamainomis 12,45 – 13,53 €/h; naktinėmis pamainomis 13,45 – 14,53 €/h – bruto;
• Darbo valandų skaičius: 40 val., galimi viršvalandžiai pagal gamybos apimtis apmokami (nuo pirmadienio iki penktadienio 9 ir 10 darbo valanda apmokama 50% proc. 11 ir 12 darbo valandos 100 %; šeštadieniais yra apmokamas 50 %; sekmadieniais – 100 %)
• Atlyginimas mokamas kas mėnesį;
• Apgyvendinimas suteikiamas už papildomą mokestį;
• Konfidencialumą garantuojame, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Norėdami pasiteirauti ar kandidatuoti siųskite savo gyvenimo aprašymą anglų k.
Kandidatuodami sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų naudojami ir saugomi įmonės UAB „Reditus LT“ - darbo paieškos tikslais. http://www.reditus.lt/privatumo-politika/

Зарплата

nuo 1800