CVME.LT

Studijų kokybės vertinimo centras

Administratorius (projekto veiklų, susijusių su užsienio profesinių kvalifikacijų vertinimu, vykdytoja (-s))

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Административная работа

Обязанности

Studijų kokybės vertinimo centras ieško naujo komandos nario darbui projekte. Projekto veiklos susijusios su pasirengimu vertinti užsienyje įgytas profesines kvalifikacijas.

Pagrindinės funkcijos – priimti ir registruoti dokumentus bei konsultuoti klientus, analizuoti bei sisteminti informaciją, prisidėti prie pasirengimo priimti klientų prašymus elektroniniu būdu.

Detalesnė informacija: http://www.skvc.lt/uploads/documents/files/Apie_mus/Karjera/Skelbimas%20KPMPC_VV_2019-03-14.pdf

Требования

Anglų ir rusų kalbų mokėjimas, aukštasis išsilavinimas, taip pat analitiniai gebėjimai, atsakingumas bei noras tobulėti.

Условия

Dirbti apmokome. Darbo vieta – Vilniaus centre, yra galimybė nemokamai pasistatyti automobilį.

Зарплата

1124 (neatskaičius mokesčių)