UAB "Jupojos statybinės medžiagos"

UAB „Jupojos statybinės medžiagos" yra sparčiai besivystanti, viena didžiausių įmonių ne tik Šiauliuose, bet ir Šiaurės Lietuvoje. Asocijuota įmonė prekiauja statybinėmis ir apdailos medžiagomis ne tik Lietuvoje, bet ir kitose užsienio valstybėse bei internetinėje parduotuvėje jsm.lt .

Предлагаемая работа
Aktyvių pardavimų vadybininkas

Город

Шауляй

Административная работа, Высший менеджмент, Продажи / Торговля / Маркетинг, Услуги / Обслуживание клиентов, Другое

Обязанности

UAB “Jupojos statybines medžiagos“ įmonėje, didmenos skyriuje reikalingas aktyvių pardavimų vadybininkas.
• Darbas su esamais klientais;
• Naujų klientų paieška;
• Aktyvūs pardavimai;
• Komercinių pasiūlymų rengimas;
• Sutarčių su klientais pasirašymas;
• Atsiskaitymų ir skolų kontrolė.

Требования

• Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas;
• Sėkminga darbo patirtis
• Gebėjimas aktyviai dirbti pardavimų srityje;
• Puikūs derybiniai, įtikinėjimo ir bendravimo įgūdžiai,
• Iniciatyvumas, aktyvumas, stipri orientacija į rezultatą;
• Noras siekti geriausių rezultatų ir tobulėti.
• Vairuotojo pažymėjimas
• Kompiuterinis raštingumas, geros Excel žinios – privalomos.

Преимущества

• Darbo patirtis pardavimų srityje

Условия

• Darbą draugiškame kolektyve;
• Visas darbui reikalingas priemones;
• Darbo rezultatus atitinkantį, laiku mokamą konkurencingą darbo užmokestį bei motyvacinius priedus.
• Įdomu darbą patikimoje įmonėje.
• Adaptavimo laikotarpiu padedantį greičiau susipažinti ir įsitraukti į įmonės veiklą
• Privalumą perkant Jupojos prekybos centruose.

Зарплата

Derybų klausimas