CVME.LT

Hазвание компании

UAB KAMIDA SERVICES

Kamida Services, UAB darbuotojų paieška ir įdarbinimas Lietuvoje bei užsienyje. Darbuotojų suradimas darbui Lietuvoje.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
BUHALTERIS/Ė

Город

Каунас

Предполагаемое место работы

Финансы / Бухгалтерия / Экономика

Обязанности

Darbo pobūdis:
• Darbas su pirminiais apskaitos dokumentais, jų sisteminimas;
• Pavestų užduočių vykdymas;
• Komandiruočių apskaita;
• Vykdyti banko operacijų apskaitą, sąskaitų tvarkymą ir apdoroti informaciją;
• Pirkėjų skolų ir įsipareigojimų tiekėjams apskaita ir inventorizavimas;
• Pridėtinės vertės mokesčio apskaita.

Требования

Reikalavimai:
• Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas buhalterijos srityje;
• Darbo patirtis buhalterinės apskaitos srityje - ne mažiau 3 metai;
• Geri raštvedybos ir darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Geras buhalterinės apskaitos išmanymas;
• Išmanyti LR teisės aktus, reglamentuojančius apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą, bei nuolat domėtis buhalterinėmis naujienomis;
• Galite pasigirti anglų ir rusų kalbų mokėjimu;
• Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius dirbant ne tik buhalterinės apskaitos programomis;
• Greita orientacija, sąžiningumas, kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas.

Условия

Mes siūlome:
• Patrauklias darbo sąlygas bei visas reikalingas darbo priemones;
• Profesinio tobulėjimo galimybes;
• Konkurencingą atlyginimą ir karjeros galimybes.

Atlyginimas:
Derybų klausimas

Зарплата

nuo 700e