CVME.LT

Информация о компании


Hазвание компании

UAB "Kvalitetas"

Краткое описание компании

Apie URBANFOOD – šeimos verslas, puoselėjantis gilias sveiko gyvenimo būdo tradicijas. Mes gaminame funkcinius maisto produktus, tokius kaip įvairių uogų, daržovių ir sėklų milteliai bei kukurūzų lazdelės. Tai europietiškos „super food“ ir „fast food“ versijos viename. Užtikriname Jus, kad tai yra aukščiausios kokybės ir padidinto funkcionalumo inovatyvūs produktai, kurie kuriami bendradarbiaujant su mokslininkais.

URBANFOOD misija – skleisti sveiką gyvenimo būdą, kurti tik sveikatai palankius produktus ir padėti atrasti naujus, natūralius skonius. Užimtam ir skubančiam žmogui mes siūlome šiais produktais praturtinti mitybos racioną natūraliais augaliniais vitaminais bei mineralais.

Visa mūsų produkcija yra gaminama iš Lietuvoje* užaugintų daržovių, vaisių, žolelių ir uogų.
URBANFOOD produktai puikiai tinka sveiką, veganinę, vegetarinę ar žaliavalginę mitybą besirenkantiems žmonėms. Produktų sudėtyje nėra jokių konservantų, dažiklių, saldiklių, cukraus, kviečių ar kitų cheminių elementų.

Bеб-сайт

www.urbanfood.lt

Предлагаемая работа
Darbas su sveikų maisto produktų gamyba


Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Производство / Производство / Склады

Обязанности

Uogų, daržovių džiovinimas, malimas, fasavimas, pakavimas, užsakymų surinkimas, išsiuntimas, operacijų suvedimas į programą, pagal poreikį nuvežimas klientui, pagal poreikį dalyvavimas mugėse

Требования

Kruopštumas, sąžiningumas, atsakingumas, savarankiškumas, tvarkingumas, noras augti ir tobulėti, vairuotojo pažymėjimas.

Преимущества

Patirtis dirbant su maistu.

Условия

Augimo ir tobulėjimo galimybes, konkurencingą atlyginimą, mažą ir nuoširdų darbo kolektyvą