UAB Inservis

UAB „Inservis“ – įmonė, teikianti pastatų ūkio valdymo, inžinerinių sistemų priežiūros, daugiabučių administravimo, audito ir gedimų šalinimo, patalpų oro kokybės tyrimų, įrengimo ir remonto, valymo, teritorijų priežiūros bei kitas pastatų priežiūros paslaugas.

Bеб-сайт

www.inservis.lt

Предлагаемая работа
INŽINIERIUS (-Ė) (AGGS, GSS) ŠIAULIŲ REGIONE

Город

Шауляй

Предполагаемое место работы

Инженерия / Механика, Услуги / Обслуживание клиентов

Обязанности

Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemų priežiūra ir remontas;
Automatinių gaisro gesinimo sistemų priežiūra ir remontas;
Vidaus gaisrinio vandentiekio sistemų priežiūra ir remontas;
Dūmų ir šalinimo sistemų priežiūra ir remontas;
Pirminių gaisro gesinimo priemonių patikros organizavimas;
Žmonių evakavimo praėjimo kontrolės sistemų ir ženklinimo priežiūra;
Techninės dokumentacijos pildymas.

Требования

Analogiška darbo patirtis;
Techninis išsilavinimas;
Mokėti identifikuoti ir spręsti problemas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Galiojantis vairuotojo pažymėjimas.

Преимущества

Kvalifikaciją patvirtinantys atestatai, pažymėjimai;
Patirtis prižiūrint kitas inžinerines sistemas (elektros ūkis/šilumos ūkis ir pan.).

Условия

Visada laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
Galimybę kelti kvalifikaciją ir tobulėti vienoje didžiausių pastatų priežiūros įmonių;
Geras darbo sąlygas stabilioje, pelniusioje klientų pasitikėjimą įmonėje;
Visas darbui reikalingas priemones.