UAB "Kauno vandenys"

Bеб-сайт

www.kaunovandenys.eu

Предлагаемая работа
Inžinierius (-ė) technologas (-ė)

Город

Каунас

Предполагаемое место работы

Инженерия / Механика

Обязанности

Vykdyti nuotekų valymo ir dumblo apdorojimo technologinių procesų kontrolę , užtikrinti ir kontroliuoti įrenginių darbo režimus.

Требования

•Aukštasis universitetinis (arba jam prilygintas) technologinių mokslų srities aplinkos inžinerijos išsilavinimas;
•ne mažesnė kaip 1 metų panašaus darbo patirtis (vandentvarkos ar aplinkosaugos srityse);
•mokėti dirbti kompiuteriu MS Office;
•mokėti skaityti brėžinius, schemas, specifikacijas;
•analitinis, loginis mąstymas, komunikabilumas, iniciatyvumas, atsakingumas;
•gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai;
•išmanyti dokumentų valdymą, mokėti rengti ataskaitas.

Условия

Dokumentai, kurie turi būti pateikti:
Gyvenimo aprašymas, motyvacinis laiškas, išsilavinimą ir kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai.

Dokumentų priėmimo vieta:
UAB "Kauno vandenys", Aukštaičių g. 43, Personalo skyrius,
el. p.Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Pateikdami dokumentus, Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi, vykdant darbuotojų atranką.

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai:
Tel. Nr. (8 37) 30 17 10 arba (8 37) 30 17 09 - Personalo skyrius;
Tel. Nr. (8 37) 39 13 80 arba (8 37) 39 13 81 - Nuotekų valykla.

Зарплата

Nuo 1300 Eur/mėn. (neatskaičius mokesčių)