UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Komercijos direktorius (-ė)

Город

Шауляй

Предполагаемое место работы

Высший менеджмент, Продажи / Торговля / Маркетинг

Обязанности

-Pardavimų strategijos formavimas bei įgyvendinimas;
-Gaminamos produkcijos pardavimų organizavimas;
-Rinkos ir konkurencinės aplinkos analizė;
-Darbas su svarbiausiais įmonės klientais, naujų pardavimo kanalų ir klientų paieška Lietuvoje ir užsienyje;
-Vadovavimas marketingo skyriui;
-Pirkimo ir pardavimo sutarčių rengimas.

Требования

-Aukštasis išsilavinimas;
-Sėkminga vadovaujančio darbo patirtis gamybinėje įmonėje ne mažiau 5 m.;
-Gebėjimas organizuoti komandos darbą, motyvuoti ir skatinti pavaldinius, siekiant rezultatų;
-Iniciatyvus požiūris į darbą, greita reakcija į vykstančius pokyčius ir sprendimų priėmimas, komunikabilumas;
-Verslo, tarpkultūrinės bendravimo etikos išmanymas;
-Puikios anglų kalbos žinios;
-Geras kompiuterinis raštingumas;
-Vairuotojo pažymėjimas.

Преимущества

Rusų kalba

Условия

-Aukštos atsakomybės reikalaujančią darbo poziciją;
-Profesinius iššūkius bei saviraiškos galimybes;
-Darbo aplinką, kurioje vertinamas iniciatyvumas, tikslų siekimas, pagarba kolegoms.

Зарплата

1100-1500 eur