UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Mėsos pramonės technologas (-ė)

Город

Шауляй, Кельме, Радвилишкис

Производство / Производство / Склады, Инженерия / Механика, Высший менеджмент, Услуги / Обслуживание клиентов, Другое

Обязанности

-Komercinių pasiūlymų rengimas;
-Naujų gaminių kūrimas, jų pristatymas klientams bei pardavimas;
-Mėsos gamintojų konsultavimas įvairiais su produktais susijusiais klausimais (įvairūs ingredientai naudojami maisto pramonėje), pagalba technologiniuose procesuose;
-Naujų tiekėjų paieška ir ryšių palaikymas su esamais;
-Tinkamų produktų atrinkimas rinkai.

Darbo laikas:
I-V 8:00 - 17:00 val.

Требования

-Aukštasis maisto technologo išsilavinimas;
-Technologo darbo patirtis;
-Maisto produktų gamybos ir technologinių procesų išmanymas;
-Labai geros anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
-Kompiuterinis raštingumas;
-B kat. vairuotojo pažymėjimas;
-Komunikabilumas, atsakingumas, kruopštumas,
-Puikūs derybiniai įgūdžiai, aktyvumas, lankstumas.

Преимущества

-Maisto pramonės technologo – vadybininko patirtis (didžiulis privalumas);
-Rusų kalbos žinios.

Условия

-Visas darbui reikalingas priemones;
-Konkurencingą atlyginimą bei motyvacinius priedus, priklausančius nuo rezultatų.